Радионица са предшколцима у Великом Селу

У Великом Селу смо се 14.6.2022. дружили са предшколцима. Учитељица Ивана Ивков и ученици четвртог разреда су спремили прегршт изненађења за будуће ђаке.

Одслушали смо другарску песму и истакли да се у школи пре свега дружимо, помажемо, лепо слажемо… Затим су Тамара, Јања и Милица рекле шта се све ради у школи, о чему учи… Одслушали песму „Ми се не бојимо, учимо да бројимо“, коју прати глума четвртака, а затим смо из Kиндер јајета извлачили бројеве, које су предшколци писали на папирима, па су они онда изрецитовали своју песму „Бројеви“… Девојчице Kатарина, Христина и Теодора су свирале на блок-флаутама. Извлачили су затим играчкице животињице, па су на словарици слагали називе тих животиња…На крају је требало да заокруже и обоје како су се осећали на овом часу, где смо закључили да је свима било лепо!