Физичко васпитање

У организацији Београдске асоцијације за школски спорт, у ОШ ,, Милена Павловић Барили“, одржано је спортско такмичење у трчању под називом “ Брзином до звезда“. Ученици 3. и 4. разреда наше школе су учествовали на такмичењу у пратњи наставника Петра Ердељана и учитеља Далибора Јелића.

Девојчице седмог и осмог разреда освојиле су прво место на општинском такмичењу у малом фудбалу.

Дечаци ученици шестог разреда наше школе су освојили прво место на Општинском такмичењу у одбојци.

21.12.2021. су у Хали спортова на Новом Београду учествовали у Градском такмичењу, што је свакако било занимљиво искуство и повод за лепо дружење.

Ученице 7. и 8 разреда – екипно, освојиле су 3. место на општинском такмићењу у одбојци.