Пријава за упис ученика у први разред

Пријављивање ученика за упис у први разред обављаће се у периоду од 01. априла до 31. маја 2020. године.

У први разред уписују се деца која до 31. августа 2020. године пуне 6 година и 6 месеци, а највише 7 година и 6 месеци, односно деца рођена од 1. марта 2013. године до 28. фебруара 2014. године.

У први разред могу да се упишу, под посебним условима и деца која до 31. августа 2020. године пуне 6 до 6 година и шест месеци, односно деца рођена од 1. марта до 31. августа 2014. године, а тестираће се код психолога школе, о чему ћете бити накнадно обавештени.

У први разред уписују се деца која имају пребивалиште на подручју ОШ „Иван Милутиновић“.

Више информација o начинима пријављивања можете пронаћи на нашој специјалној страници посвећеној упису у први разред.