Стигле су нам честитке из Вероне

Поново, по седми пут, учествујемо у међународном пројекту Holiday Card Exchange, који је покренуо наставник из Вијетнама, Мелкор Бернардо.

Ранијих година смо, подељени по групама, слали честитке у четири различите школе, а оне су биле из разних америчких држава, Шпаније, Украјине, Италије и Русије.

Због тренутних услова, пројекат се реализује у мањем обиму, те се ове године честитке шаљу само у једну школу.

Нама су честитке стигле из интернационалне школе из  Опеана, града у Италији надомак Вероне.

Наше честитке ускоро путују, а припремају их, као и претходних година, ученици старијих разреда са наставницом енглеског језика Хеленом Милошевић Момчилов.

Посебна занимљивост у вези са другарима из Италије је да потичу из разних крајева света- из Мађарске, Румуније, Шри Ланке, Јужне Африке, Бразила.