Хуманитарна Васкршња продајна изложба

У четвртак 21.04. 2022. године ће у школском дворишту у Вишњици бити органозована Васкршња продајна изложба радова, посластица и лимунаде ради прикупљања средстава за лечење дечака Вукана Стоиљковића , старог девет месеци, који болује од спиналне мишићне дистрофије.

Акција се организује на иницијативу наших учитеља, наставника веронауке и Савета родитеља у сарадњи са ученицима, родитељима и црквеним одбором православне цркве у Вишњици, витешким редом, локалном заједницом, медијима и свим колегама запосленим у нашој школи.

Изложбена продаја радова ученика почиње у 11 часова, а на штандовима ће бити постављени радови, посластице и освежење.

Позивамо вас да се својим доласком, у што већем броју, прикључите овој хуманитарној акцији и да у овим тешким временима сви заједно покажемо хуманост на делу!