Новогодишње чаролије у нашој школи

У сусрет Новој години, у нашој школи приређена је незаборавна новогодишња чаролија.

Деда Мраз је, у пратњи директорке Лидије Савић, посетио ученике нижих разреда и том приликом ученицима су подељени слаткиши, а директорка Лидија Савић је свим ученицима првог разреда уручила публикацију „Пажљивко“ која је поклон Градске општине Палилула.

Наши малишани су искористили јединствену прилику да се друже и сликају са Деда Мразом, а директорка им је пожелела да у Новој години буду здрави, срећни и успешни.

Нова година представља време радости и среће, а ученици наше школе су са својим учетељима и наставницима украсили сва три објекта шареним и веселим паноима, новогодишњим јелкама и украсима.

Посебну новогодишњу чаролију дочарали су ученици нижих разреда из Сланаца, са својим учитељима, приредивши изложбу радова која краси хол овог објекта.

Погледајте у галерији део новогодишње атмосфере из наше школе: