Излети и екскурзије

Ученици 1. и 2. разреда били су у посети Обедској бари и обишли су „Музеј хлеба“ у Пећинцима.

Ученици 3. и 4. разреда провели су дан на излету у Виминацијуму, на Сребрном језеру и у Браничеву.

Ученици 5. и 6. разреда обишчи су манастир Троношу и родну кућу Вука Караџића у Тршићу.

Ученици млађих разреда су у периоду од 8. априла до 15. априла 2022.  боравили у Сокобањи.

Поред учења, уживали су у дугим шетњама у природи. Обишли су излетиште Лептерија и водопад Рипаљка.
Стигли су и да одгледају позоришну представу, Нушићеву „Аутобиографију“, а током вечери су уживали у дискотеци, уз ревију фризура, маскенбал и друге забавне активности.
Свако се у по нечему истакао, па су завршне вечери свима додељене и заслужене дипломе.

Ученици првог и другог разреда имали су једнодневну екскурзију 05.11. 2019.

Обишли су Музеј хлеба у Јакову и Музеј ваздухопловства у Сурчину, где су видели прву летелицу направљену код нас, као и велики број макета и авиона који се чувају у музеју.

У Бољевцима је био организован ручак за ученике. После ручка ученици су се дружили у парку у близини ресторана.

Ученици 3. и 4. разреда 4.11.2019. обишли Опленац, Тополу и Аранђеловац.

Ексурзија за 7. и 8. разред школске 2018/2020. године изведена је од 25. до 27. октобра.

Ученицу су првог дана посетили Стопића пећину, етно село Сирогојно и Златибор. Смештај је организован у дечјем одмаралишту „Митровац“ на Тари.

Другог дана, ученици су посетили Кремну и Тепих ливаду на Тари.

Трећег дан је био резервисан за вожњу Шарганском осмицом и посети Дрвенграду.