Пробни и завршни испит 2019/2020. године

Поступак приговора на резултате завршног испита

Распоред припремне наставе

На основу исказаног интересовања ученика и родитеља осмог разреда, а у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом у земљи, наша школа у периоду од 3. јуна до 15. јуна организује припремну наставу, која је једним делом базирана на часовима који ће се одржати у школи, а другим делом на онлајн наставу.

Како бисмо испоштовали мере Министарства просвете, науке и технолошког развоја, ученици осмих разреда ће бити подељени и две групе, а свако одељење ће припремну наставу имати у објекту у коме похађа редовну наставу. На тај начин обезбедићемо да се мали број деце нађе у истом тренутку у објектима школе, а уз претходно предузете све мере безбедности у спречавању ширења корона вируса.

Ако се узме у обзир да су сви објекти школе  професионално дезинфиковани од стране „Завода за биоциде“, да су на улазу у објекте обезбеђене дезобаријере, организацијом припремне наставе школа и наставници желе да својим ученицима омогуће да се квалитетно спреме за завршни испит који ће се одржати 17., 18. и 19. јуна.

Ученици, наставници и остали запослени у школи дужни су да носе заштитну опрему – маске и рукавице!

Пробни завршни испит

Пробни завршни испит одржаће се 1. и 2. јуна и то:

1. јун – тест из српског језика и комбиновани тест ће се радити код куће
  2. јун – тест из математике ће се радити у школи у Вишњици са почетком у 8 часова.

У наставку погледајте распоред доласка у школу 01.06.2020. године:

Онлајн тестирање ученика 8. разреда

Онлајн пробни завршни испит одржан је 22., 23. и 24. априла 2020. године.

За више информација посетите страницу Онлајн теститање ученика 8. разреда