Физичко васпитање

Ученици шестих разреда наше пколе освојили су 3. место на општинском такмичењу у одбојци које је оодржано у нашој школи 29.12.2022.

Ученици осмих разреда наше школе освојили су 2. место на општинском такмичењу у одбојци.

Дечаци и девојчице 3. и 4. разред су учествовали у атлетској трци „Брзином до звезда“. Терзић Вељко 4. разред из Вишњице је освојио 3. место и има пласман на градско.

Четвртак, 20.10.2022.

Данас је одржана трка „За срећније детињство“ у организацији Црвеног крста. Наша школа је имала своје представнике, а ученица 8/2 Кристина Арнаут је освојила 2. место.

Четвртак, 13.10.2022.

Екипа ученица из осмих разреда наше школе освојила је 3. место на општинском такмичењу у кошарци.

У организацији Београдске асоцијације за школски спорт, у ОШ ,, Милена Павловић Барили“, одржано је спортско такмичење у трчању под називом “ Брзином до звезда“. Ученици 3. и 4. разреда наше школе су учествовали на такмичењу у пратњи наставника Петра Ердељана и учитеља Далибора Јелића.

Девојчице седмог и осмог разреда освојиле су прво место на општинском такмичењу у малом фудбалу.

Дечаци ученици шестог разреда наше школе су освојили прво место на Општинском такмичењу у одбојци.

21.12.2021. су у Хали спортова на Новом Београду учествовали у Градском такмичењу, што је свакако било занимљиво искуство и повод за лепо дружење.

Ученице 7. и 8 разреда – екипно, освојиле су 3. место на општинском такмићењу у одбојци.