Награђени победници другог Светосавског конкурса

На Дан духовности промовишу се победници Светосавског конкурса, који се у нашој школи одржава други пут за редом.

Конкурс је организован у облику такмичења ученика, које је било подељено у две групе. Прву групу чинили су ученици од 1. до 4. разреда, а другу ученици од 5. до 8. разреда. У свакој од група ученици су се такмичили у две категорије: ликовној и литерарној. Ученици, су на задату тему, могли написати састав или песму, или нацртати цртеж на дату тему. Тема конкурса за млађе разреде је била „Свети Сава и ђаци“, док је за старије „Задужбине Немањића“.

Награде за ликовни рад у млађим разредима су освојили:

1. Анђела Гобељић 3/3
  2. Милица Ђокић 4/3
  3. Милица Николић 2/4

Награде за литерарни рад у млађим разредима су освојили:

1. Анђела Лазић 4/1
  2. Константин Јованоски 4/1
  3. Милена Ђурчић 4/1

Награде за ликовни рад у старијим разредима су освојили:

1. Милица Карамучић 8/3
  2. Ивана Кузмановић 6/2
  3. Софија Вујичић 5/3

Награде за литерарни рад у старијим разредима су освојили:

1. Леа Слијепчевић 8/1
  2. Тома Црнокрак 6/2
  3. Маша Васиљевић 5/2

Награђени ученици су добили пригодне поклоне, које је обезбедио црквени одбор из Вишњице.

Сви ученици који су учествовали на конкурсу добили су специјалне дипломе за учешће и труд.

Свим награђеним ученицима упућујемо срдачне честитке!