Од понедељка повратак старијих основаца у школу

Имајући у виду да је дошло до делимичног побољшања актуелне епидемиолошке ситуације, као и процене Кризног штаба, обавештавамо вас да ће се почевши од 19. априла 2021. године, настава организовати како је то предвиђено стручним упутством за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у школској 2020/2021. години за основне и средње школе.

То значи  да се школска година наставља према моделу који је важио пре преласка на онлајн наставу, односно:

• ученици старијих разреда се враћају у школу од понедељка 19. априла 2021. године, а настава ће се одвијати непосредно у школи, према важећем распореду часова. Часови трају 30 минута. Настава ће се за ученике старијих разреда следеће недеље одвијати у после подневној смени, са недељном променом смене рада.
  • Настава за ученике нижих разреда ће се одвијати као и до сада, али са недељном променом смене рада.

Распоред звона можете пронаћи ОВДЕ.