Реновиран кабинет информатике и рачунарства у Сланцима

Током зимског распуста настављено је сређивање и уређивање наше школе. Како су већ раније потпуно сређени кабинети за информатику и рачунарство у Вишњици и Великом Селу, на ред је дошао и кабинет у Сланцима.

Кабинет у потпуно новом издању дочекује ученике у другом полугодишту. Извршено је глетовање зидова, кречење, фарбање ламперије, али и потпуна промена распореда седења, тако да је кабинет поред модерног изгледа добио на функционалности и удобности за рад ученика и наставника.

Овим и свим другим угалагњима у реконструкцију објеката наша школа је  показала спремност да ученицима и наставницима побољша услове за рад, а конктерним улагањима у кабинете за информатику и рачунарство исказује значај дигиталног описмењавања наших ученика и тиме се сврстава у најмодерније школе за 21. век.