Борис Милошевић међу изузетним ученицима Србије!

Министарство просвете поставило је широм Србије билборде који приказују ученике који су на интернационалним такмичењима освојили бројна признања. 38 билборда са фотографијама талентованих основаца и средњошколаца постављено је у Београду, Новом Саду, Нишу, Ужицу, Крагујевцу и Чачку. На њима су се нашли освајачи награда и признања из области информатике, роботике, хемије, физике, математике, балета и музике…

Оно што нас чини поноснима је да је међу њима и наш ученик 6/3 разреда Борис Милошевић,  који свира виолинчело и до сада је на међународним фестивалима и такмичењима освојио девет првих награда.

Захваљујући томе се нашао међу четрдесет ученика, чије успехе путем билборда промовише, а и на све друге могуће начине подржава Министарство просвете, науке и технолошког развоја.

У дневном листу „Блиц“, од 9.2.2020. године, објављен кратак приказ успеха и интересовања ових талентованих ученика. Овакве деце има свуда око нас, итекако заслужују да се њима бавимо!

Ако желите да видите све изузетне ученике Србије, то можете учинити ОВДЕ.