Пријава за полагање пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способностима

Обавештавамо вас да се, због ванредног стања насталог услед болести COVID-19 изазване вирусом SARS-cov-2, које је Одлуком о проглашењу ванредног стања, пријављивање ученика за полагање пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способностима за школску 2020/2021. годину, обавља електронски, питем веб пријаве, која се налази на адреси http://prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/.

Пријављивање почиње уторак, 31.03.2020. године и траје закључно са уторком 07.04.2020. године.

За сва питања, примедбе, сугестије или могуће проблеме који би могли да се јаве у вези са електронским пријављивањем за полагање пријемног испита, као и за сва друга питања у вези са пријављивањем и полагањем пријемних испита за упис у школе за ученике са посебним способностима, отворена је електронска адреса prijemni.ispiti.srednje@mpn.gov.rs.