Васкршњи хуманитарни базар 7. априла у Сланцима

Поштовани, обавештавамо вас да ће се други по реду Васкршњи хуманитарни базар одржати у школском дворишту издвојеног одељења у Сланцима 7. априла 2023. године од 11 часова.

Вредне руке наших ученика ужурбано израђују бројне предмете, а веште руке наших родитеља припремају слане и слатке посластице које ће бити изложене на базару.

У оквиру базара биће организовано осликавање васкршњих јаја, које ће наши ученици украшавати сликањем и цртањем и на тај начин показати свој непресушни таленат.

Очекујемо вас у великом броју, да према својим могућностима подржите наше ученике јер је сав приход од продаје намењен за лечење малог Страхиње Марјановића из Сланаца, коме је помоћ преко неопхдна.

Помоћи другоме је најлепша људска тековина, а наши ученици ће на делу показати да бити хуман заиста није тешко.

Чекамо вас!