Осмацима додељене руже

Поводом завршетка школске године за ученике осмог разреда, одржана је традиционална подела ружа у сва три објекта наше школе.

Ученици седмих разреда са својим одељењским старешинама, доделили су црвене руже својим другарима осмацима и на тај начин им честитали успешан завршетак основне школе и пожелели срећу у даљем школовању и животу.

Пре саме доделе ружа, уз учешће хора,  у сва три објекта уприличене су кратке приредбе, које су извели ученици седмих, шестих и петих разреда, уз помоћ наставнице музичке културе Татјане Добросављевић и наставница српксог језика Марине Рајковић, Данијеле Пантелић и Биљане Аксентијевић.

Посебну честитку нашим осмацима упутила је директорка школе Лидија Савић:

Драги осмаци,
завршавате основну школу, али ово није крај већ почетак.
Наш задатак је био да вам помогнемо да порастете, да научите како се учи и преузима одговорност. Ви сте сви савесно и одговорно схватили своје задатке и сви смо заједно успешно стигли до циља.
Отворили смо нова врата. Храбро направите следећи корак.
Нека вам је са срећом.

Лидија Савић, директор школе