Поклони за децу из Прихватилишта

Данас су наши ученици у пратњи родитеља и помоћника директора посетили Прихватилиште за децу Београда на Звездари, где су им уручили новогодишње поклоне који су прикупљени у хумнитарној акцији школе која је покренута на иницијативу родитеља.

Уз координацију директорке Лидије Сацић и Савета родитеља акција је брзо и ефикасно спроведена и реализована у свим одељењима школе, а огледала се у несебичном даривању слаткиша, сланиша, школског прибора, одеће и сл., за оне којима је потребна помоћ.

Нашим другарима у прихватилишту смо измамили осмех на лице, а заузврат добили поклоне ручне радиности – фигурице и букмаркере.

Деца прихватилишта су пожелела да дођу и посете нашу школу, а ми ћемо им бити добри домаћини и они који ће наставити са овим дивним акцијама и убудуће.