Васкршњи хуманитарни базар

Поштовани, обавештавамо вас да ће се трећи по реду Васкршњи хуманитарни базар одржати у школском дворишту издвојеног одељења у Великом Селу 26. априла 2024. године од 11 часова.

Вредне руке наших ученика ужурбано израђују бројне предмете, а веште руке наших родитеља припремају слане и слатке посластице које ће бити изложене на базару.

У оквиру базара биће организовано осликавање васкршњих јаја, које ће наши ученици украшавати сликањем и цртањем и на тај начин показати свој непресушни таленат.

Очекујемо вас у великом броју, да према својим могућностима подржите наше ученике јер је сав приход од продаје намењен за лечење Михајла Орешчанина и  Марка Радивојшу.

Помоћи другоме је најлепша људска тековина, а наши ученици ће на делу показати да бити хуман заиста није тешко.

Чекамо вас!