Одржан трећи Васкршњи хуманитарни базар

У петак, 26. априла у издвојеном одељењу наше школе у Великом Селу одржан је трећи по реду Васкршњи хуманитарни базар.

Вредне руке наших ученика од првог до осмог разреда, заједно са својим учитељима и наставницима израдиле су бројне предмете са васкршњим мотивима, а веште руке наших родитеља бројне слане и слатке посластице у циљу прикупљања средстава за помоћ у лечењу Михајлу Орешчанину и Марку Радивојши.

За анимирање најмлађих, били су задужени чланови витешког реда „Бели орлови“, који су својим присуством подржали хуманитарну акцију.

Колектив ОШ „Иван Милутиновић“ се од срца захваљује свим ученицима, родитељима, учитељима и  наставницима који су учествовали на Васкршњем хуманитарном базару.

Показали смо сви заједно хуманост на делу и прикупили 412.202,00 динара који су предати породицама Маихајла и Марка.

Помоћ за Михајла можете уплатити слањем СМС поруке 1560, а за Марка слањем СМС поруке 1524 на број 3030.

Ликовна радионица

У оквиру Васкршњег хуманитарног базара одржана је ликовна радионица у осликавању васкршњих јаја. Радионицу је водила наставница ликовне културе Јасмина Тица.

Велеки број ученика свих узраста учествовало је на ликовној радионици, а најбоља јаја осликали су:

1. Наташа Стефановић 4/3

2. Ивана Ђурђевић 4/3