Добро дошли драги прваци!

Драги прваци и родитељи првака, пред нама је почетак школске године и период велике промене за све вас. Полазак у школу велики је и значајан тренутак у вашим животима и у животима ваше деце, наших будућих ђака првака.  Једном ногом закорачили сте у свет одраслих и ваш живот на неки начин почиње да се мења.

У понедељак 31. августа, упознали сте своју школу, своје другаре и учитељице, и кратко, како је добродошлици примерено, а у складу са новим условима рада условљеним пандемијом корона вируса, боравили сте у школи која ће наредних осам година бити ваш други дом у коме ћете учити, али се свакога дана и радовати.

С надом да ћемо у периоду који је пред нама успешно сарађивати и да ћемо развити неопходно узајамно поверење и уважавање искрено вас поздрављамо и желимо вам срдачну добродошлицу.